Vrabotuvanje.com - Merchandiser - Skopje - Скопје - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Orbico Group

 

Оглас за работна позиција: Merchandising Nonfood - Reon Skopje

Работно место: Merchandiser (1 извршител)

 

Кандидатот треба да биде од Скопје. 

Опис на работата:

  • Унапредување на продажба,
  • Планирање и развивање и стратегија за производите, акции,
  • Пратење на рокови,
  • Подредување на производите според наложените стандарди, трендови за предвидување на потребите за нови и идни производи,

Потребни квалификации:

  • Работно Искуство 1 година во продажба
  • Одлична услуга со клиенти, одлични комуникациски вештни,организациски способности, тимски дух
  • Професионално однесување, флексибилност,тимска работа,  и позитивен однос спрема промени.

 

Сите заинтересирани да испратат CV електронски преку полето Аплицирај.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде