Vrabotuvanje.com - Готвач / Пица мајстор - Скопје - Гранклуб
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Готвач / Пица мајстор

Скопје

Рок за пријавување:

  • Гранклуб

Гранклуб започна со работа на 01.04.2010 година, како еден од многуте составни делови, подружница на друштвото Гранекспорт ДОО - Скопје.

Од 31 Август 2013 Гранклуб ја прошири својата услуга со отвoрањето на Pizza Lounge Bar.
Добредојдени сте да го вкусите менито од салати, вкусни пици и палачинки.

ГОТВАЧ/ПИЦА МАЈСТОР

 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование – предност завршено образование од областа на угостителство
  • Претходно работно искуство на иста позиција
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат како предност
 
Личен профил:
  • Организираност и одговорност
  • Ведрост, услужливост и љубезност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Тимска работа и професионален однос 

Вашата пријава со Професионална Биографија може да ја доставите преку полето Аплицирај.​​

 

 

 

 

 

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде