Vrabotuvanje.com - Келнер/ка - Скопје - Гранклуб
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Гранклуб

Гранклуб започна со работа на 01.04.2010 година, како еден од многуте составни делови, подружница на друштвото Гранекспорт ДОО - Скопје.

Од 31 Август 2013 Гранклуб ја прошири својата услуга со отвoрањето на Pizza Lounge Bar.
Добредојдени сте да го вкусите менито од салати, вкусни пици и палачинки.

КЕЛНЕР/КА

 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование – предност завршено образование од областа на угостителство
  • Со и без работно искуство
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат како предност
  • Познавање на англиски јазик ќе се смета како предност
 
Личен профил:
  • Организирана и одговорна личност
  • Вредни, енергични и педантни
  • Позитивен став
  • Тимска работа и професионален однос кон клиенти

Вашата пријава со Професионална Биографија може да ја доставите преку полето Аплицирај.​​

 

 

 

 

 

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде