Vrabotuvanje.com - Продажен референт - Скопје - Скопје - Офис Плус
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен референт - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Офис Плус

Офис Плус, Водечка компанија во Македонија за продажба и дистрибуција на канцелариски материјал, ИТ, канцелариски мебел, промоција, патни торби и училишна опрема, има потреба да вработи:

Продажен референт
во Тобако на Меѓународен Аеродром Скопје

 

Потребни квалификации:

 • ССС/ ВСС
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција е задолжително
 • Познавање на англиски  јазик 
 • Познавање на работа со компјутери и каса
 • Пожелно познавање на турски или албански јазик

Вештини и способности:

 • Одлични комуникациски, презентациски и преговарачки вештини
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
 • Ориентираност кон клиенти и градење однос со потрошувачи
 • Одговорна, мотивирана и стабилна личност
 • Способност за индивидуална и тимска работа

 

Работно време: 12.00-20.00 и 20.00-04.00 часот
Превозот е обезбеден од страна на компанијата

 

Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата и поседувате добри комуникациски способности, Ве повикуваме да се приклучите на нашиот тим.

Вашата Професионална Биографија  (CV) можете да ја доставите електронски преку полето „Аплицирај“

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде