Vrabotuvanje.com - Инсајдер - Работник во кујна - Скопје - СНБ ФУД ИНВЕСТ ДОО - ДОМИНОС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Инсајдер - Работник во кујна

Скопје

Рок за пријавување:

 • СНБ ФУД ИНВЕСТ ДОО - ДОМИНОС

 
ДОМИНОС ПИЦА е Компанија која својот успех го базира на тимската работа.
Поради зголемен обем на работа ДОМИНОС ПИЦА вработува кандидати за следната работна позиција:
 
Инсајдер - Работник во кујна
 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование 
 • Со или без работно искуство (претходно работно искуство ќе се смета за предност)
 
Личен профил:
 • Организираност и одговорност
 • Самоиницијативност и енергичност
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови
 
Опис на работно место:
 • Во секоја работна недела следуваат 2 слободни дена
 • Ги подготвува самите производи и Постигнува извонредност во работењето применувајќи ги стандардите за подготовка на производите кои ги пласира самиот бренд 
 • Ги почитува стандардите на Domino’s pizza и исклучително се придржува кон стекнатите знаења
 • Се грижи за одржување на хигиената на одлично ниво 
 
 
Работно време во две смени
 
Бидете дел од тимот на Domino's Pizza Macedonia
Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да пратат лична биографија (CV) преку полето Аплицирај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде