Vrabotuvanje.com - Извозен асистент - Скопје - СОКО Горица дооел Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Извозен асистент

Скопје

Рок за пријавување:

  • СОКО Горица дооел Скопје

 

Претпријатие со 24 годишна традиција во производство на сокови, со пласман на 25 пазари во светот, кое брои над 50 вработени,
СОКО Горица дооел Скопје
има потреба од кандидат за следната позиција:
 
ИЗВОЗЕН АСИСТЕНТ 
1 (еден) извршител

 

Потребни квалификации:
  • ВСС ( економски факултет )
  • Одлично познавање на англиски јазик
  • Познавање на втор светски јазик ќе се смета за предност
  • Познавање на Microsoft Office
  • Возачка дозвола Б категорија - активно возачко искуство
  • Кандидатите со работно искуство во областа на меѓународна трговија, ќе имаат предност. 

 

Претпријатието е лоцирано во нас. Драчево, Скопје. 
 
Се молат сите заинтересирани кандидати да го испратат своето CV преку полето Аплицирај, со назнака: “ За Референт за Извоз ” .
Ќе бидат контактирани само кандидатите, кои ќе влезат во потесен избор.
 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде