Vrabotuvanje.com - Помошник магационер - Скопје - Perpetuumobile Security
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник магационер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Perpetuumobile Security

 

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ

ДПТП ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ има потреба од едно (1) лице за позиција

ПОМОШНИК МАГАЦИОНЕР

 

Работната позиција вклучува: 

 • Прием, организација и категоризација на влезната роба.
 • Средување и соодветно распоредување на робата, како и подготовка, издавање и испорака на робата.
 • Исполнување на поставените задачи од страна на претпоставените лица.

Потребни квалификации:

 • Возачка дозвола Б категорија
 • Способност за индивидуална и тимска работа. 
 • Професионален однос кон работата. 
 • Одговорност. 
 • Дисциплинираност. 
 • Почитување на правила и кодекс на работа. 
 • Позитивен став кон работата.
 • ССС.
 • Со или без работно искуство.

 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии 
можат да ги испратат преку полето Аплицирај.

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде