Vrabotuvanje.com - Доставувач - Скопје - Perpetuumobile Security
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Perpetuumobile Security

 

ДПТП ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ има потреба од едно (1) лице за позиција

ДОСТАВУВАЧ

 

Работната позиција вклучува: 

  • Навремена дистрибуција на пратките 

Потребни квалификации:

  • Возачка дозвола Б категорија – активен возач
  • Способност за индивидуална и тимска работа. 
  • Професионален однос кон работата. 
  • Одговорност. 
  • Дисциплинираност. 
  • Почитување на правила и кодекс на работа. 
  • Позитивен став кон работата.

 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии (CV) може да ги испратите преку полето Аплицирај.

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде