Vrabotuvanje.com - Доктор стоматолог - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доктор стоматолог

Скопје

Рок за пријавување:

  • Неуромедика

НЕУРОМЕДИКА, Првата приватна поликлиника во Р. Македонија која успешно работи веќе 23 години, објавува оглас за следната работна позиција:
 
ДОКТОР СТОМАТОЛОГ

 

Потребни квалификации:
  • Стоматолошки факултет
  • Работно искуство минимум 3 години

Профил на личност:
  • Организираност и одговорност
  • Одлични комуникациски вештини
  • Професионалионален и љубезен однос кон клиентите
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност

Понуда:
  • Вработување на неопределено време
  • Работа во стоматолошка ординација
 
Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.
 
Кандидатите потребно е да го достават своето CV (кратка биографија на македонски јазик со фотографија), преку полето Аплицирај со назнака на позицијата за која аплицирате.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде