Vrabotuvanje.com - Технички специјалист за масла за подмачкување – Shell - Скопје - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Технички специјалист за масла за подмачкување – Shell

Скопје

Рок за пријавување:

 • Orbico Group

Технички специјалист за масла за подмачкување – Shell


Опис на работа:

 • Предлага апликации за примена на масла соодветни на машините
 • Испитување и анализи на примероци земени од машините
 • Прави обуки на клиенти за технички примени на маслата
 • Изработка на каталози
 • Учествува во остварувањето на превентивното и тековното одржување на машините
  од својот домен поврзано со подмачкување обука и патување во странство

Услови:

 • VSS – дипломиран машински инженер
 • Со и без работно искуство на исти или слични работи
 • Познавање на англиски јазик - задолжително
 • Одговорност и комуникативност
 • До 27 години
 • Б категорија

Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации и се аинтересирани за истата позиција, можат да испратат Професионална биографија преку полето Аплицирај.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде