Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка / Собарка - Скопје - Solun Hotel & Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничарка / Собарка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Solun Hotel & Spa

 

Solun Hotel & Spa има потреба од следната работна позиција:

Хигиеничарка / Собарка

 

Потребни квалификации:

  • Основно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција

Одговорности и задачи:

  • Ја одржува хигиената во хотелот
  • Водење евиденција на средствата за одржување на хигиената

Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Позитивен и енергичен пристап кон работата

 

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите користејќи го полето Аплицирај.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде