Vrabotuvanje.com - Оператор/ки-општи работници - Крива Паланка - Крива Паланка - Квалитет Пром
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор/ки-општи работници - Крива Паланка

Крива Паланка

Рок за пријавување:

  • Квалитет Пром

 

Друштвото за градежништво и трговија Квалитет-Пром ДООЕЛ, Куманово, www.kvalitet-prom.com.mk, за таа намена имаме потреба од Оператор/ки-општи работници , за работа во производствен погон во Крива Паланка

Не е потребна определена струка, за обавување на бараната работа работниците ќе имаат обукa потребни се работници и работнички кои ќе имаат желба да работат, учат и напредуваат во кариерата. 

Компанијата ќе обезбеди храна и превоз до и од работното место. 

Потребни квалификации:
  • ССС – од било која област
Личен Профил:
  • Организираност и одговорност
  • Желба за работа и напредок во кариерата 
Работни задачи:
  • Работа на производна линија во производствено погон
  • Едноставни и повторливи работни задачи за кои ќе биде обезбедена обука
  • Работа во смени
Заинтересираните кандидати можат да се пријават со испраќање на апликација, преку полето Аплицирај или со испраќање на СМС со лични податоци на телефон 071360539  или 071284914. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде