Vrabotuvanje.com - Оператор на компјутерска CNC машина - Скопје - ТЕ-ТЕ ПЛАСТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор на компјутерска CNC машина

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТЕ-ТЕ ПЛАСТ

ТЕ-ТЕ ПЛАСТ објавува ОГЛАС за работна позиција:
 
ОПЕРАТОР НА КОМПЈУТЕРСКА CNC МАШИНА
 
Те-Те Пласт има потреба од Оператор на компјутерска CNC машина.
 
 
 
 
Потребни квалификации:
  • Основно познавање на механика
  • Работно искуство ќе се смета за предност
 
Способности кои е потребно да се поседуваат:
  • Способност за работа во тим
  • Одговорност
  • Способност за работа под притисок 
 
Работно време-во 2 смени
Плата: 22.000 денари
 
Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат и да достават свое CV преку полето Аплицирја, со назнака: Апликација за работно место-Оператор на CNC машина.
 
Само селектираните кандидати ќе бидат повикани на разговор. 

 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде