Vrabotuvanje.com - Топилничар - Скопје - CASTINVEST
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • CASTINVEST

Доколку сакате предизвик, а имате знаење и желба за развој и усовршување, CASTINVEST ве повикува да се придружите на нашиот тим. Ние произведуваме висококвалитетни производи за странскиот и домашен пазар. Да го вградиме во производите нашето знаење, искуство, младост и талент – да излееме македонски производи со беспрекорен квалитет, ЗАЕДНО ДА ЈА ИЗЛЕЕМЕ НАШАТА ИДНИНА.
 
 
Доколку имате:
 • Средно техничко образование, или
 • Друго средно образование со искуство во производство.
 
Имате познавање од:
 • Работа со компјутери,
 • Работа со рачен алат,
 • Работа со машини.
 
НИЕ НУДИМЕ:
 • Привлечни плати,
 • Организирана исхрана,
 • Модерна работна култура.

 

Аплицирајте за работните места на:
 • Топилничар – оператор на печка;
 • Топилничар – ѕидар на печка.
 
Вашата биографија може да ја испратите преку полето Аплицирај или на следната адреса Castinvest, ул. Перо Наков, број 120, 1000 Скопје. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде