Vrabotuvanje.com - Работничка во кујна-Инсајдер - Скопје - Balila
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работничка во кујна-Инсајдер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Balila

   

Пицерија Balilla е една од најстарите и најпознатите пицерии во градот, отворена е во 1988 година и претставува место каде има убава атмосфера, прекрасна храна и одлична услуга. Од вештите раце на нашите пица мајстори може да ги вкусите најубавите пици, тестенини и други специјалитети од нашето богато мени. Наш приоритет е да го подобруваме и прошируваме асортиманот и да имаме задоволни гости кои секогаш ќе можат да уживаат во нашите специјалитети и амбиент.​

​Поради зголемен обем на работа имаме потреба од вработени на следната позиција:​
 

РАБОТНИЧКА ВО КУЈНА - ИНСАЈДЕР

 

​​Потребни квалификации:

  • Минимум средно образование
  • Со или без работно искуство (претходно работно искуство ќе се смета за предност)​

Личен профил:

  • Организираност и одговорност
  • Самоиницијативност и енергичност
  • Развиени комуникациски вештини
  • Педантност, ведар дух и колегијалност;​

​​

Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата биографија електронски преку полето Аплицирај.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде