Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - ЕУРО-ФАРМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРО-ФАРМ

ЕУРОФАРМ е синоним за модерен, препознатлив, посветен, лојален, иновативен, општествено-одговорен бренд од фармацевтската индустрија во Република Македонија и регионот, којшто во изминативе 15 години секојдневно се грижи за потребите и барањата на своите постојани, но и идни клиенти. Како резултат на брзиот раст и развој се наметнува и потребата од зголемување на бројот на вработени во повеќе сектори и на различни работни позиции. 

Слободна позиција:

ХИГИЕНИЧАР
 

ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО:
  • Одржување на хигиената во административен и магацински простор;
  • Други задачи доверени од страна на одговорно лице.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција;
  • Завршено средно образование
 
 
Сите заинтересирани кандидати нека ги достават своите CVа преку полето Аплицирај.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде