Vrabotuvanje.com - Помошници во продавница - Куманово - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошници во продавница

Куманово

Рок за пријавување:

 • ESI (Employment Services International)

 

За вработување кај наш клиент потребни се:

Помошници во продавница (реон Куманово)
 
ЗАДАЧИ:
 • Редење на облека и распоредување во продавницата
 • Диплење на облеката
 • Помош при останати работи во продавницата
 
УСЛОВИ:
 • Со и без работно искуство
 • Позитивен однос
 • Уредност и дисциплинираност
 
ПОНУДА:
 • Привремено вработување на 1 ден за дата 18.09.2018 (поради попис)
 • Работа во 2 смени
        -  За втора смена 600 денари дневница  16:00-23:00
        -  За трета смена 750 денари дневница  22:00-05:00
 • Социјално осигурување
 • Фер и коректно плаќање
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Аплицирај и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде