Vrabotuvanje.com - Тим лидер на одржување - Битола - Млекара Здравје Радово ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Тим лидер на одржување

Битола

Рок за пријавување:

  • Млекара Здравје Радово ДОО

 
Млекара Здравје објавува оглас за вработување во Р.Е Битола на кандидат за позицијa:

ТИМ ЛИДЕР НА ОДРЖУВАЊЕ


Потребни квалификации:

  • ВСС / Машински или електро инженер

Почетна плата 30.000 денари

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за наведената позиција, да ја испратите вашата професионална биографија преку полето Аплицирај најдоцна до 1-ви Октомври 2018 година.

За повеќе информации: www.mlekarazdravje.com.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде