Vrabotuvanje.com - Возач / Дистрибутер - Прилеп, Македонски Брод, Кичево, Гостивар - Маврово Ј - Т ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач / Дистрибутер

Прилеп, Македонски Брод, Кичево, Гостивар

Рок за пријавување:

  • Маврово Ј - Т ДОО

Поради проширување на својот тим Млекара Маврово има потреба од: 

Возач / Дистрибутер

Прилеп, Македонски Брод, Кичево, Гостивар

 

Потребни квалификации: 

  • Возачка дозвола Ц категорија
  • Со или без работно искуство
  • Плата 22 000 денари

 

Сите заинтересирани кандидати можат да ја испратат својата биографија преку полето Аплицирај.

Контакт телефон: 070 / 271 - 450

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде