Vrabotuvanje.com - Ракувач на парен котел - Македонски Брод, Кичево - Маврово Ј - Т ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Ракувач на парен котел

Македонски Брод, Кичево

Рок за пријавување:

  • Маврово Ј - Т ДОО

 

Маврово Ј - Т ДОО има потреба од следната работна позиција

Ракувач на парен котел
Реон Македонски Брод, Кичево
 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Способност за работа во тим
  • Флексибилност за работа на терен

 

Испратете Ваша професионална биографија CV преку полето Аплицирај.

Контакт телефон: 070 / 271 - 450

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде