Vrabotuvanje.com - Општи работници - Македонски Брод, Кичево, Гостивар - Маврово Ј - Т ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи работници

Македонски Брод, Кичево, Гостивар

Рок за пријавување:

  • Маврово Ј - Т ДОО

 

Маврово Ј - Т ДОО има потреба од следната работна позиција

Општи работници

Реон Македонски Брод, Кичево, Гостивар

 

Потребни квалификации:

  • Минимум средно образование 
  • Претходно работно искуство на иста дејност
  • Возачка дозвола Б категорија

Личен профил:

  • Поседување на комуникативни вештини
  • Организирани и мотивирани личности
  • Способност за работа во тим
  • Флексибилност за работа на терен


Испратете Ваша професионална биографија CV користејќи го полето Аплицирај.

Контакт телефон: 070 / 271 - 450

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде