Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Delco

Eдинствената специјализирана компанија за достава во Македонија
 
Има потреба од МАГАЦИОНЕР за реон СКОПЈЕ
 
 
 
Квалификации:
  • Минимум средно образование
  • Претходно работно искуство како магацински работник
  • Возачка дозвола Б(активен возач)
  • Поседување на возачка дозвола Ц категорија
  • Искуство со теренска работа
  • Познавање на работа со компјутер
Опис на работни задачи:
  • Подредување, грижа и одговорност за производите во магацинот (Електронска евиденција)
  • Испорака на пратки на територијата на град Скопје
  • Преглед на извештаите на дневна база
  • Активна поддршка на тимот во магацинот
  • Задолжен за прием, складирање и издавање на производите во магацинот
 
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Аплицирај со назнака 
``МАГАЦИОНЕР -Скопје``
најдоцна до 31.10.2018 година.
 
 
Напомена:
  • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
  • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде