Vrabotuvanje.com - Повеќе работни позиции - Скопје, Битола, Охрид - НЕТЦЕТЕРА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Повеќе работни позиции

Скопје, Битола, Охрид

Рок за пријавување:

  • НЕТЦЕТЕРА

 

Повеќе работни позиции 

Netcetera е водечка швајцарска софтверска компанија, која што за своите клиенти ширум светот креира модерни продукти и специјализирани решенија. Во моментов има потреба од повеќе вработени на технички позиции, за нашите канцеларии со локација во Скопје, Охрид и Битола.
Важно: Кандидатите мора да аплицираат преку наведените линкови на www.jobs.netcetera.com.mk.

Локација: Скопје

Network Engineer - Skopje

iOS Engineer - Skopje

Application Support Specialist - Skopje

System Support Engineer - Skopje

Sales Executive Digital Finance - Skopje

Process & Configuration Manager - Skopje

Dev-Ops Engineer - Skopje

Senior Software Engineer - Skopje

Software Engineer - Skopje

Android Engineer - Skopje

Локација: Охрид

iOS Engineer - Ohrid

Android Engineer - Ohrid

Senior Software Engineer - Ohrid

Software Engineer - Ohrid

Локација: Битола

iOS Engineer- Bitola

Software Engineer - Bitola

Senior Software Engineer - Bitola

Android Engineer - Bitola

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде