Vrabotuvanje.com - Отворени работни позиции - Малта - Малта - ММ Consulting
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени работни позиции - Малта

Малта

Рок за пријавување:

  • ММ Consulting

 

ММ Consulting објавува оглас за вработување на кандидати на повеќе работни места со локација во Малта.

 

Сите заинтересирани кандидати, кои би сакале својот професионален развој да го продолжат во компании со локација во Малта, се мојат својот интерес да го пријават електронски, со праќање на лична биографија (CV) преку полето Аплицирај. 

Нашите претставници ве очекуваат со детали и актуелни понуди за работа.

 

За повеќе информации можете да не контактирате на телефонскиот број во Малта (Viber) : +35677140026

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде