Vrabotuvanje.com - Возач на товарно возило - Скопје - СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на товарно возило

Скопје

Рок за пријавување:

  • СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје

СЕТЕК  СÈ  ОД  ТЕХНИКА  ВРАБОТУВА
 
ВОЗАЧ НА ТОВАРНО ВОЗИЛО
 
 
Доколку сте заинтересирани за оваа позиција, Ве покануваме да станете дел на нашиот тим.
 
 
 
Локација:
ул.Рузвелтова 1000 Скопје, СЕТЕК магацин
 
Позиција: Возач - Доставувач
 
 
Одговорности и задачи:
  • Возење и достава на роба до салоните на Сетек низ Македонија,
  • Возење и достава на роба до големи корисници
  • Издавање на робата и потребната документација,
  • Проверка на примената и издадената роба,   
  • Помош при утовар и истовар на истата. 
 
Потребни квалификации:
  • ССС 
  • Возачка дозвола Ц категорија (задолжително).
 
Се охрабруваат сите заинтересирани кандидати да го достават своето CV преку полето Аплицирај со наслов на огласот “Возач - Доставувач”.
Ве молиме без телефонски јавувања.
 
СЕТЕК СÈ ОД ТЕХНИКА ДООЕЛ Скопје
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде