Vrabotuvanje.com - Медицински преставник / Стручен соработник - Скопје - Ведра Интернешенал - претставништво Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицински преставник / Стручен соработник

Скопје

Рок за пријавување:

 • Ведра Интернешенал - претставништво Скопје

 

Интернационалната фармацевтска компанија VEDRA INTERNATIONAL AD Sofia за потребите на своето претставништво во Скопје, Македонија објавува оглас за вработување на:

МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК/СТРУЧЕН СОРАБОТНИК

 

Услови за конкурсот:

 • Завршен Медицински, Фармацевтски и стоматолошки факултет
 • Познавање на работа со компјутери
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Комуникативност, упорност, и усмереност кон постигнување на целта, организираност, амбициозност како и склоност кон тимска работа


Бараме:

 • Предност имаат кандидатите со работно искуство на слична позиција
 • Спремност за службени патувања
 • Способност за тимска работа
 • Комуникативност, проактивност и ориентираност кон остварување на целта


Нудиме:

 • Работа во позитивно опкружување
 • Константна едукација
 • Динамична и стимулативна работа
 • Нето почетна плата: 31.000-38.000ден +бонуси+службено возило

 

Сите заинтересирани кандидати може да достават CV преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде