Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Тотал Пост Логистик
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Тотал Пост Логистик

 

Тотал Пост Логистик објавува оглас за

Магационер
Реон Скопје

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образовани
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б – категорија ( активен возач)

Одговорности и задачи:

 • Превземање и доставување на пратки
 • Водење на уредна документација
 • Одговорност за проток на пратки

Личен профил:

 • Одлични комуникациски и преговарачки вештини
 • Организираност и одговорност
 • Ориентираност кон клиенти
 • Флексибилност за работа на терен
 • Способност за индивидуална и тимска работа

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите користејќи го полето „Аплицирај

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде