Vrabotuvanje.com - Продавач/ка - Скопје - ИМП Солета
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИМП Солета

 

ИМП СОЛЕТА има потреба од лицe на следното работно место:
 
Продавач/ка​
 
 
Kвалификации:
  • Минимум ССС

Личен профил:

  • Одговорност и прецизност
  • Способност за тимска работа
  • Флексибилна, комуникативна и динамична личност
  • Лојалност и иницијативност
Одговорности и задачи:
  • Услужување и продажба на целокупниот асортиман 
  • Работа на каса

 

Својата Професионална биографија (CV), можете да ја испратите преку полето Аплицирај

Разгледување, селектирање и интервјуирање на пријавените кандидати ќе се врши во времетраење на огласот и по завршување на истиот. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде