Vrabotuvanje.com - Продавачи на деликатесни производи, месо и производи од месо - Скопје - Рамстор Македонија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи на деликатесни производи, месо и производи од месо

Скопје

Рок за пријавување:

  • Рамстор Македонија

Друштвото за трговија и услуги РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО –има потреба од вработување на следните позиции во:

Продавачи на деликатесни производи, месо и производи од месо

 


Успешниот кандидат треба да поседува:

  • Завршено средно образование
  • Искуството е предност но не услов
  • Желба за работа и унапредување
  • Љубезност и комуникативност
  • Ефективност и ефикасност
  • Личност во која може да се има доверба


Доколку ги имате горенаведените карактеристики, испратете ни ја Вашата биографија и мотивационо писмо на: hr@ramstore.com.mk или донесете ја на рака во Административните простории на ул. Св. Кирил и Методиј бр.13, најдоцна до 17.10.2018 година

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде