Vrabotuvanje.com - Продавач - Виница и Кочани - Виница и Кочани - Жито маркети
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач - Виница и Кочани

Виница и Кочани

Рок за пријавување:

 • Жито маркети


„Жито маркети“, има потреба од вработување на персонал за работа на позиција:​ 

Продавач​
​Реон Виница и Кочани

 

Потребни квалификации: ​ 
 

 • Минимум средно образование
 • Претходно работно искуство во продажба ќе се смета за предност
 • Работно познавање на компјутери

 

Опис на работното место: ​ 
 

 • Продажба и услуга на клиентите
 • Одржување и унапредување на изгледот на продавницата
 • Други задачи поврзани со секојдневното функционирање на продавницата


Личен профил: 

 • Ведрост, претставителност и комуникативност
 • Одговорност и професионалност
 • Лојалност, иницијативност, флексибилност и енергичност
 • Способност за тимска и самостојна работа
 • Способност за работа под притисок
 • Ориентираност кон клиенти

​​

 

Вашата пријава со Професионална Биографија може да ја доставите преку полето Аплицирај. 

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде