Vrabotuvanje.com - Возачи со Ц и Е категорија - Европа - РЕД ШПЕД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возачи со Ц и Е категорија

Европа

Рок за пријавување:

  • РЕД ШПЕД ДООЕЛ

Транспортна фирма од Словенија има потреба од Возачи со македонски документи или со ЕУ документација за работа во ЕУ.
 
Релации:
Данска-Шпанија, Шпанија-Германија, Норвешка-Шпанија
 
 
Профил на кандидатот:
  • Возачка дозвола Ц+Е категорија 
  • Претходно работно искуство во странство како возач на шлепер плус приколка 
  • Одговорна и сериозна личност 
 
Услови од компанијата:
  • Атрактивна заработувачка, стабилни приходи, платена дневница плус бонуси, платени патни трошоци нагоре и надолу, редовно осигурување
 
Контакт број за прелиминарен состанок 078-264-893. Огласот е отворен 30 дена од датумот на објавување. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде