Vrabotuvanje.com - Ракувач со виљушкар - Скопје - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Ракувач со виљушкар

Скопје

Рок за пријавување:

 • Delco

Eдинствената специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од проширување на тимот на позиција:
 
Ракувач со виљушкар
 
 
Опис на работни задачи: 
 • Управување со виљушкарот согласно работните упатства за безбедно ракување
 • Водење грижа за безбедноста на луѓето во процесот на работа
 • Задолжен за комплетна организација за прием, пренос и издавање на роба
 
Потребни квалификации: 
 • Минимум средно образование 
 • Стекната диплома за управување со виљушкар ќе се земе за предност
 • Претходно работно искуство со работа со виљушкар ќе се земе за предност
 • Претходно работно искуство со магацинско работење
 • Познавање на работа со компјутер
 
Нудиме:
 • Можност за напредување во работата.
 • Работа во пријатна и позитивна атмосфера.
 
Доколку сте заинтересирани да се придружите на една динамична компанија кој се фокусира на нудење на високо квалитетни услуги, ова е одлична можност. Испратите ја Вашата апликација (CV) преку полето Аплицирај со назнака``Ракувач со виљушкар`` најдоцна до 15.11.2018 година.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде