Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - Оли Шпед
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Оли Шпед

 

Оли Шпед започнува со својата работа во 2005 година и од тогаш навака е во континуиран развој. Нашата мисија е унапредување на фирмата прераснувајќи во една од водечките компании за транспорт и логистика во Македонија и пошироко. Таа ја остваруваме со нашиот интегритет, морал и тимски пристап. Ние испорачуваме резултати… Од нашата канцеларија до вашата дестинација нашиот персонал на Оли Шпед е тука да ви помогнат. Благодарение на современиот начин на работа и ораганизација нашите возила ви стојат на располагање за внатрешен и меѓународен транспорт, локална дистрибуција и селидби, како и секаков вид на габарити.

Оли Шпед има потреба од следните работни позиции:

Возач 


​Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Пожелно претходно работно искуство на иста дејност
  • Да поседува сертификат за возач
  • Возачка дозвола Б, Ц, Д, и Е категорија

Личен профил:

  • Самоиницијативност и одговорност при извршување на работни задачи
  • Способност за тимска работа 
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови


Ги охрабруваме сите кандидати кои сметаат дека имаат работни компетенции за овие работни позиции да ја испратат Професионална Биографија (CV) преку полето Аплицирај, во предметот на пораката наведете ја позицијата за која аплицирате.

Контакт телефон: 5118 - 588

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде