Vrabotuvanje.com - Слаткарка - Скопје - Bella Vista - Lounge Bar & Restaurant
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Bella Vista - Lounge Bar & Restaurant

Bella Vista lounge bar & restaurant - кога сакате убав муабет и храна за душа - ја создадовме за Вас – кога сакате да споделите пријатни моменти во светла, хармонична атмосфера и убав поглед. 

За појадок, на пауза, на салата, на мезе, на ручек, или на вечера, кога Ви се јадат таљатели, или сочна пица, свежа салата или топла похована даска, клуб сендвич или омлет, тазе Т-бон стек или можеби крцкави тексашки ребра, топло – ладен колач или ориганална италијанска панакота. По Ваш избор.. За Ваш мерак! 

И ако фали нешто, тука сме да го направиме по Ваш вкус, на Наш начин – прецизно зготвено од професионални Господари во кујната. 

Нашата приказна продолжува.. Доколку сакате да бидете дел од неа, Ве очекуваме! 

СЛАТКАРКА​


ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО:

  • Подготовка на слатки, торти, колачи

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Минимум средно образование 
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
  • Развиени комуникациски вештини
  • Организираност, креативност и педантност
  • Професионалност и работна етика

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, своите биографии можат да ги испратат електронски преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде