Vrabotuvanje.com - Виљушкарист - Скопје - Виталиа Никола и др. ДОO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Виталиа Никола и др. ДОO

 

 
ВИТАЛИА Никола ДОО, лидер во производство на здрава храна објавува слободно работно место на позиција:
 
ВИЉУШКАРИСТ 
Во производство на здрава храна ВИТАЛИА
 
 
Потребни квалификации:
  • ССС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Дозвола за возење со електричен вилушкар
  • Трудољубивост и волја за работа
  • Способност за тимска работа
 
 
Доколку сакате да бидете дел од успешниот тим на Виталиа, испратете ни ја вашата кратка биографија (CV) со фотографија преку полето Аплицирај во дознака на маилот наведете ја позицијата за која конкурирате
 
Само избраните кандидати ќе бидат контактирани.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде