Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - КАРАОРМАН АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • КАРАОРМАН АД Скопје

 

КАРАОРМАН АД Скопје,  има потреба да вработи едно лице на работно место:

ХИГИЕНИЧАР


Потребни квалификации:

  • ССС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност 
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

Опис на работното место:

  • Одржување на хигиена во деловните и  магацински простории 
  • Одржување на хигиената и надвор од просториите ( во кругот на деловниот објект)

 

Заинтересираните кандидати своето CV да го испратат преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде