Vrabotuvanje.com - Помошник готвач/ка - Скопје - КАРАОРМАН АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник готвач/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • КАРАОРМАН АД Скопје

 

КАРАОРМАН АД Скопје,  има потреба да вработи едно лице на работно место:

Помошник готвач/ка

 

Потребни квалификации:

  • ССС за работно место помошник готвач
  • Завршено образование од областа на угостителството ќе се земе  за предност
  • Поседување на соодветно работно искуство 
  • Високо ниво на креативност

 

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Смисол за одржување на ред и хигиена

 

Опис на работно место:

  • Подготвување на храна
  • Љубезна комуникација со гостите

 

Заинтересираните кандидати своето CV да го испратат преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде