Vrabotuvanje.com - Монтери/сервисери за клима уреди - Скопје - Zorba B Klimatizacija
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Монтери/сервисери за клима уреди

Скопје

Рок за пријавување:

  • Zorba B Klimatizacija

Фирмата ЗОРБА – Б е основана 2001 година и се занимава со продажба, монтажа и сервисирање на системи за вентилација и климатизација. Денес ЗОРБА – Б има стручен тим од шест монтери, со пет службени возила и високо професионални алати, подготвени во секое време да им излезат во пресрет на потребите на клиентите.

Знаејќи дека соработката со реномирани компании е многу значајна компонета за успешно работење, во ЗОРБА – Б од самиот почеток почнавме да се движиме во оваа насока, така што денес можеме да истакнеме дека имаме воспоставено квалитетна соработка со повеќе реномирани компании од земјата и странство, како што се: GREE, AIR TRADE CENTRE,  SIVAR, AEROGRAMI, ATRITUBE, ИНОВА, ГРЕЕМАК ГРОУП,  МЕТАЛТЕРМ, ЕНЕРГО СИСТЕМ,  ДОГАН ФРИГО и многу други.
 
ЗОРБА – Б во својата понуда ја има целата палета производи на GREE: комерцијални клими, резиденцијални клими, рекуператори, прочистувачи на воздух, топлотни пумпи...
 
За потребите на нашата компанија, имаме потреба од следната работна позиција:

Монтери/сервисери за клима уреди
3 (тројца) извршители

 

 

Потребни Квалификации:

  • Минимум ССС
  • Пожелно е претходно работно искуство во областа 
  • Возачка дозвола Б категорија. 

Месечна плата во износ од 18.000,00

 

 

Вашите CV-ја испратете ги електронски преку полето Аплицирај.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде