Vrabotuvanje.com - Доставувачи - Скопје - СНБ ФУД ИНВЕСТ ДОО -ДОМИНОС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • СНБ ФУД ИНВЕСТ ДОО -ДОМИНОС

ДОМИНОС ПИЦА е Компанија која својот успех го базира на тимската работа.

Поради зголемен обем на работа ДОМИНОС ПИЦА вработува кандидати
за следната работна позиција:

Доставувачи


Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Со или без претходно работно искуство 
 • Возачка дозвола Б - категорија
 • Познавање на територија на град Скопје

Опис на работно место:

 • Доставата се врши со мотор
 • Достава на производите од ресторан до адреса на нарачка
 • Одговорнорност за навремена и точна достава на производите до крајната цел
 • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото

Профил на личност:

 • Организираност и одговорност
 • Самоиницијативност и енергичност
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови

Ние нудиме:

 • Во секоја работна недела следуваат 2 слободни дена
 • Пријатна работна атмосфера


Бидете дел од тимот на Domino's Pizza Macedonia

Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да пратат лична биографија (CV) преку полето Аплицирај

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде