Vrabotuvanje.com - Помошник во кујна - Скопје - СНБ ФУД ИНВЕСТ ДОО -ДОМИНОС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник во кујна

Скопје

Рок за пријавување:

  • СНБ ФУД ИНВЕСТ ДОО -ДОМИНОС

ДОМИНОС ПИЦА е Компанија која својот успех го базира на тимската работа.

Поради зголемен обем на работа ДОМИНОС ПИЦА вработува кандидати
за следната работна позиција:

Помошник во кујна

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование 
  • Со или без работно искуство (претходно работно искуство ќе се смета за предност)
  • Високо ниво на креативност

Личен профил:

  • Организираност и одговорност
  • Самоиницијативност и енергичност
  • Способност за тимска работа
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови

Работно време во две смени

Бидете дел од тимот на Domino's Pizza Macedonia

Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да пратат лична биографија (CV) користејќи го полето Аплицирај

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде