Vrabotuvanje.com - Воведна обука - Кавадарци - Кавадарци - Кроациа Осигурување Живот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Воведна обука - Кавадарци

Кавадарци

Рок за пријавување:

  • Кроациа Осигурување Живот

ПРИЈАВЕТЕ ГО ВАШЕТО УЧЕСТВО НА ВОВЕДНА ОБУКА ВО КАВАДАРЦИ
„БИДИ ДЕЛ ОД НАШИОТ ТИМ“
 
 
 
ТИ СИ ЛИЧНОСТА КОЈА НИ Е ПОТРЕБНА! 
  • МОЖНОСТ ЗА ЗАРАБОТКА СО ЕДНА ОД НАЈУСПЕШНИТЕ ОСИГУРИТЕЛНИ КОМПАНИИ;
  • ИМАТЕ КОМУНИКАЦИСКИ СПОСОБНОСТИ, умеете да ги мотивирате луѓето околу Вас и да ги водите кон целта;
  • Не прифаќате ништо помалку од НАЈДОБРО и сакате да слушнете за можност за заработка во НАЈДОБРАТА ЖИВОТНО ОСИГУРИТЕЛНА КОМПАНИЈА во Македонија;
  • Сакате да бидете наградени и соодветно компензирани за секоја успешно завршена задача – сакате Вашите примања да се одраз на Вашите успеси и истите да бидат неограничени!
  • Сонувате за слобода во одлучувањето и да имате моќ сами да го одредувате своето работно време!
  • Сакате да бидете дел од успешен тим кој постојано се надградува со обуки и знаење, мотивиран тим од професионалци кои работат во тимска атмосфера, тим кој признава само УСПЕХ!
  • Се сметате себеси за позитивни, борбени, упорни, истрајни, прилагодливи, несебични....НАЈДОБРИ!
 
Искористете ја можноста да се информирате и научите за можноста за заработка
присуствувајќи на ВОВЕДНА ОБУКА на 21.11.2018 во КАВАДАРЦИ
 
 
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ УШТЕ ДЕНЕС ! 
 
Ве охрабруваме да ни испратите Ваши контакти и да го потврдите вашето учество на обуката, најдоцна до 20.11.2018 на телефон 078/222 738 или преку полето Аплицирај
 
Важно: Само пријавените учесници ќе добијат дополнително информација за место и време на обуката!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде