Vrabotuvanje.com - Општи работници - Скопје - БИСИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи работници

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИСИ ДООЕЛ

Визијата на БИСИ е да создадеме препознатлив бренд во градежништвото, кој на пазарот ќе се истакнува по својата уникатна архитектура и понуда на ПРЕМИУМ станбени и деловни објекти.

Мисијата на БИСИ е да им понудиме на клиентите високо квалитетен производ, кој вклучува изградба на станови и деловен простор по највисоки стандарди, со најсофистицирани материјали, на ексклузивни и атрактивни локации.

За нашата канцеларија во Скопје, објавуваме работна позиција за: 

Општи работници


ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО:

  • Собирање на смет
  • Изнесување на ѓубре
  • Утовар-истовар

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование - незадолжително
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност

 

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Организирани и мотивирани личности
  • Способност за работа во тим
  • Флексибилност за работа на терен

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, своите биографии можат да ги испратат електронски преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде