Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Куманово - Куманово - ДЕТОИЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ


ДЕТОИЛ ДОО КУМАНОВО-ТАБАНОВЦЕ – објавува оглас за следна работна позиција:

Хигиеничар/ка

 

Да одржува хигиена во:

  • Продажното место
  • Паркинг просторот
  • Јавниот и тоалетот на вработените
  • Магацинот
  • Кујната
  • Да нарачува средства за хигиена кои се потребни за горенаведените простории
  • Да се грижи и соодветно ги користи алатите за работа


Работникот за одржување на хигиена е одговорен за чистотата во објектот извршувајќи разни задолженија од областа на хигиената согласно интерните компаниски процедури и стандарди.


Лица за контакт Марјан Симоновиќ телефонски број 078/240-846 и Горан Милошевски 071/284-914.

Сите заинтересирани кандидати своие биографии може да аплицираат преку полето Аплицирај.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде