Vrabotuvanje.com - Маркетинг Координатор - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг Координатор

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Вработување ком. за потребите на својот клиент објавува оглас за следната работна позиција

Маркетинг Координатор
 
 
 
 
Одговорности и задачи:
  • Реализација на маркетинг активности преку сите маркетинг канали
  • Комуникација со маркетинг агенции 
  • Организирање на продукција и дистрибуција на печатени, промотивни и дигитални маркетинг материјали
  • Координација и следење на профилите на компанијата на социјалните медиуми
  • Промоција на настани
  • Координација на маркетинг активности со останатите сектори во компанијата 

 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Аплицирај

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде