Vrabotuvanje.com - Месар - Скопје - ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ

Приклучете се во тимот на Рептил маркети, работно место  каде може да ги споделувате Вашите идеи, да правите мали грешки, да работите многу, да го изградите вашиот успех и личен развој, и со малку среќа изградете ја вашата Кариера. 

 ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ има потреба од нови вработени за работната позиција:

Месар

 

Потребни квалификации:

  • ССС средно образование;
  • Претходно работно искуство;
  • Одлична способност за комуникација и продажба;
  • Способност за индивидуална и тимска работа.

Аплицирајте директно на нашиот веб портал преку следниот 

ЛИНК

или електронски преку полето „Аплицирај“.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде