Vrabotuvanje.com - Комерцијален референт - Скопје - Окитекс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијален референт

Скопје

Рок за пријавување:

  • Окитекс

 

Окитекс ДОО Скопје у.50 Дивизија бр.12 општина центар Скопје има потреба од
 
Комерцијален референт во сектор извоз – увоз

Договор за вработување на определено време


Потребни квалификации:

  • ССС / ВСС
  • Познавање на англиски јазик
  • Познавање на работа со компјутри
  • Со или без работно искуство

 

Работното време е од 08:00 -16:00 часот, согласно Законот за работни односи за работно време.

Доколку Ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас испратете го Вашето CV преку полето Аплицирај,
или по пошта на ул.50 Дивизија бр.12 Скопје.

Контакт телефон: 02/3296-235; правна служба локал 34
Рок за аплицирање 10 (десет) работни дена, изборот ќе се врши согласно член 23, став 2 од ЗРО.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде