Vrabotuvanje.com - Градежен Инженер - Скопје - Хантерс ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежен Инженер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Хантерс ДООЕЛ Скопје

Друштво за производство услуги и трговија ХАНТЕРС ДООЕЛ увоз-извоз Скопје, има потреба од

Градежен Инженер

 

Потребни квалификации:

 • Универзитетско образование, ВСС–Градежен факултет;
 • Минимум 5 години работно искуство на изведба на објекти од високоградба;
 • Поседување на Овластување за изведба на градби (А или Б).

Лични карактеристики:

 • Одлични организациски и аналитички способности;
 • Самоиницијативност и мотивираност;
 • Посветеност, лојалност и одговорност;
 • Подготвеност за работа во дадени рокови
 • Подготвеност за работа на терен
 • Комплетно водење на целокупна документација при изведба на објекти ( градежен дневник, градежна книга, ситуации )

 

Општи правила за аплицирање:

 • Именување на документ за аплицирање - CV (име и презиме на апликантот).
 • Задолжителна назнака на апликацијата „Градежен инженер“

Плата 30 000 денари

 
Заинтересираните кандидати можат да ја испратат својата професионална биографија (CV) преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде