Vrabotuvanje.com - Шанкер - Скопје - Star ocean
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Star ocean

 

Ресторанот "Ѕвезден Океан" се наоѓа во срцето на главниот град. На само една минута пешачење од Соборниот храм, позади Домот на градежници ќе го најдете местото што ги крие тајните на здравата исхрана. 
 
Ѕвезден Океан има потреба од следната работна позиција:
 
Шанкер
 
 
Потребни квалификации:
  • Минимум завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик
Личен профил:
  • Комуникативност
  • Лојалност, чесност, одговорност 
  • Брзина во работењето
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Тимска работа и професионален однос
Основна плата: 22.000 мкд
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Аплицирај
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде