Vrabotuvanje.com - Работа во call centar - Македонија - Med i Son Duo
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работа во call centar

Македонија

Рок за пријавување:

 • Med i Son Duo


Med i Son Duo
има потреба од кандидати за следната работна позиција:
 
Работа во call centar
 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Со или без работно искуство, предност имаат со искуство
 
Личен профил:
 • Високо развиени комуникациски и презентациски способности
 • Висока мотивираност, самоиницијативност
 • Способност за превземање на одговорност
 • Флексибилност и адаптибилност
 • Тимска работа и способност за работа под притисок
 
Ние нудиме:
 • Редовна месечна плата од 18.000 денари
 • Редовна пријава на полно работно време
 • Годишен одмор зима од 10 дена и лето од 15 дена
 • Работни денови од понеделник до петок
 • Пријатна работна атмосфера
 
 
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Аплицирај. 
 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде