Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - Скопје - Маврово Ј - Т ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Маврово Ј - Т ДОО

Поради проширување на својот тим Млекара Маврово има потреба од: 

Комерцијалист 
Реон Скопје

 

Потребни квалификации: 

 • Минимум средно образование
 • Со работно искуство
 • Поседување на компјутерски вештини
 • Основно познавање на англиски јазик
 • Поседување на возачка дозвола Б - категорија

Личен профил:

 • Поседување на комуникативни вештини
 • Организациски и аналитички способности
 • Мотивирана и стабилна личност
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
 • Способност за работа во тим

 

Сите заинтересирани кандидати можат да ја испратат својата биографија преку полето Аплицирај.

Контакт телефон: 070 / 271 - 450

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде